• Eskişehir Özel Ambulans

  • Odunpazarı Özel Ambulans

  • Bozkurt Özel Ambulans

  • Düzce Hasta Nakil Ambulans Fiyatları 2024

  • Osmaniye Hasta Nakil Ambulans Fiyatları 2024

  • Kilis Hasta Nakil Ambulans Fiyatları 2024

  • Karabük Hasta Nakil Ambulans Fiyatları 2024

  • Yalova Hasta Nakil Ambulans Fiyatları 2024

  • Iğdır Hasta Nakil Ambulans Fiyatları 2024

  • Ardahan Hasta Nakil Ambulans Fiyatları 2024

Bize Ulaşın!

Zeytinburnu Hasta Nakil

Zeytinburnu Hasta Nakil


Zeytinburnu hasta nakil hizmetlerimiz oldukça çeşitli ve profesyonel olarak kısa süre içerisinde yürütülmektedir. Hasta nakil hizmetlerimizden faydalanmak ve bilgi almak için 7/24 iletişim numaralarımız üzerinden ulaşım sağlayabilir ve kesintisiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Söz konusu sağlık ve hasta nakil işlemleri olduğunda verdiğimiz kaliteli ve profesyonel hizmet ile gözünüzün arkada kalmayacağından kesinlikle eminiz.

 

Hasta Transfer

Hasta nakil ve diğer bir ifadeyle Zeytinburnu hasta transfer hizmetlerimizin çeşitliliği ve nitelikleri hakkında bilgi vermek istiyoruz. Kafanıza takılan diğer sorularınız ve farklı nitelikle bir hizmet almak istiyorsanız bize ulaşım sağlayarak bilgi almanız mümkündür.

 

Evden Eve Hasta Transfer

Yaygın olarak verdiğimiz Zeytinburnu hasta nakil hizmetlerimiz arasında en sık tercih edilen hizmetlerimizden biri evden eve hasta transfer hizmetidir. Bu hizmetimiz kapsamında, evinde belirli aralıklarla doktor kontrolü şartıyla tedavi görmekte olan hastalarımızı kontrol amaçlı hastaneye transfer etme ve işlemler sonunda tekrar evine götürme hizmeti verilmektedir. Öte yandan çeşitli nedenlerden dolayı bulunduğu evden başka bir eve nakledilmesi gereken hastaların nakil işlemleri de evden eve hasta transfer hizmeti kapsamındadır.

 

Evden Hastaneye Hasta Transfer

Yaygın olarak verdiğimiz hizmetlerden bir diğeri evden hastaneye hasta transfer hizmetidir. Evinde tedavi gören hastaların birtakım nedenlerden dolayı hastaneye götürülmesi veya hastaneye yatması durumlarında transfer hizmeti için bize başvurabilirsiniz. En kısa sürede tam donanımlı ambulanslarımız ile transferi gerçekleştireceğimizden emin olabilirsiniz.

Hastaneden Eve Hasta Transfer

Hastanede yatarak tedavi gören ve yatarak tedavisinin sonuna gelinmiş hastalara verdiğimiz hizmettir. Öte yandan hastaneye kendi imkanları ile gittiği halde evine dönemeyen hastalarımıza verdiğimiz hizmet de hastaneden eve hasta transfer hizmeti ve Zeytinburnu hasta nakil hizmetlerimiz kapsamında değerlendirilmektedir.

 

Şehirler Arası Hasta Transfer

Zeytinburnu  hasta nakil hizmetlerimiz arasında şehirler arası hasta transfer hizmetimiz de önemli bir yere sahiptir. Tedavisine farklı şehirdeki bir hastanede devam etme durumu olan veyahut bazı nedenlerden dolayı şehir değiştirmek durumunda olan fakat kendi imkanları ile yolculuğa elverişli olmayan hastalarımıza verdiğimiz transfer hizmeti, şehirler arası hasta transfer hizmeti kapsamındadır.

 

Hasta Nakil

Özellikle yatarak tedavi gören hastaların nakil işlemleri bazen sorunlara neden olmaktadır. Çünkü bazı durumlarda kişisel imkanların yetersizliği veya sağlık durumunun elverişsiz olması hasta nakil işlemlerini geciktirmekte ve bu durum hastanın sağlığını olumsuz olarak etkilemektedir. Zeytinburnu hasta nakil hizmetlerimiz ise tam bu noktada devreye girmektedir.

 

Hastaneden Hastaneye Hasta Nakil

Tedavisine başka bir hastanede devam etmesi gereken hastalarımızın nakil hizmetleri hastaneden hastaneye nakil kapsamında nitelendirilmektedir. Her türlü hasta nakil ve transfer hizmetimizde olduğu gibi bu hizmetimizde de son derece hızlı ve özenli hareket etmekteyiz.

 

Şehirler Arası Hasta Nakil

Zeytinburnu hasta nakil hizmetlerimiz arasında şehirler arası hasta nakil de önemli bir yere sahiptir. Hastanın tedavisine şehir dışında başka bir hastanede devam etme durumu söz konusu olduğunda tam donanımlı araçlarımız ve profesyonel ekibimiz ile nakil işlemini başarı ile yürütmekteyiz.

 

Hasta Nakil Aracı

Hasta nakil ve transfer işlemlerinde hasta nakil aracı son derece önemli bir yere sahiptir. Tam donanımlı araçlarımız, ambulanslarımız ve profesyonel sağlık ekibimiz sayesinde nakil ve transfer işlemlerinizi kısa sürede başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Her türlü Zeytinburnu hasta nakil ve hasta transfer hizmetlerimizden faydalanmak için bizlere ulaşabilir ve her türlü soruyu sorabilirsiniz. Söz konusu sağlık olduğundan oldukça hızlı ve profesyonel çalışan ekibimizden ve hizmetlerimizden faydalanmanın Zeytinburnu personelimiz ile nakil işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yürütmenin rahatlığına siz de erişebilirsiniz.

Hasta Nakil Sırasında Kullanılan Ambulans Türleri

 • Acil yardım ambulansı: Her türlü acil durumda, olay yerinde ve ambulans içerisinde hasta ve yaralılara gerekli acil tıbbi müdahaleyi yapabilecek ekibe ve Ambulanslar Ve Acil Sağlık Araçları İle Ambulans Hizmetleri Yönetmeliği ek-1 ve ek-2’de yer alan teknik ve tıbbi donanıma sahip kara aracıdır.
 • Hasta nakil ambulansı: Acil tıbbi müdahale gerektirmeyen hasta veya yaralıların nakli amacıyla kullanılan, en az bir sağlık personeli bulunan Ve AMBULANSLAR VE ACİL SAĞLIK ARAÇLARI İLE AMBULANS HİZMETLERİ YÖNETMELİĞİ ek-1 ve ek-2’de belirtilen teknik ve tıbbi donanıma sahip kara aracıdır.

 

S.S.S.

Hasta Nakil Ambulansı Nasıl İstenir?

Karan Özel Ambulans olarak 7/24 ulaşılabilen 0 222 237 7 112 telefon numaralı Eskişehir   merkezimizle iletişime geçerek hasta nakili için gerekli ambulans talebiniz oluşturulur.

 

Hasta Nakil Ambulansı Ücretli Midir?

Karan Özel Ambulans olarak belirlenen fiyat üzerinden hastanızın şikâyeti, kullanılacak cihaz, ilaç durumlarına ve gidilecek mesafeye göre belirlenmektedir.

 

Ambulans İstediğim Hastaneye Gider Mi?

Karan Özel Ambulans olarak önceliğimiz müşteri memnuniyet odaklı, kaliteli, hızlı ve güvenli hizmet vermeyi esas almış bir firma olarak. Hasta ve hasta yakını talepleri doğrultusunda hastanızın randevusu veya hastanede kabul eden doktorunuz olduğu taktirde istediğiniz hastane veya şehre hasta nakil  transferi gerçekleştirme doğrultusunda hizmet vermekteyiz.

 

Ambulans Hastayı Eve Bırakır Mı?

Karan Özel Ambulans olarak hastanızın tedavi süreci bitip taburcu edildiğinde Eskişehir  merkezimizden talep etmiş olduğunuz hasta nakili için ekibimiz hastanızı hastanedeki yatağından alıp hızlı, güvenilir ve konforlu bir şekilde evindeki yatağına kadar transferi sağlar.

 

 

Sosyal Medyada Biz

Diğer İçerikler

 • Zonguldak Özel Ambulans Fiyatları

  Zonguldak Özel Ambulans Fiyatları 2024

   
 • Zonguldak Özel Ambulans

  Zonguldak Özel Ambulans

   
 • Zonguldak Hasta Nakil Ambulans Fiyatları 2024

  Zonguldak Hasta Nakil Ambulans Fiyatları 2024

   
 • Zonguldak Hasta Nakil

  Zonguldak Hasta Nakil

   
 • Zeytinburnu Hasta Nakil

  Zeytinburnu Hasta Nakil

   
 • Zara Hasta Nakil

  Zara Hasta Nakil

   
 • Yüreğir Özel Ambulans

  Yüreğir Özel Ambulans

   
 • Yüreğir Hasta Nakil

  Yüreğir Hasta Nakil

   
 • Yusufeli Özel Ambulans

  Yusufeli Özel Ambulans

   
 • Yunusemre Özel Ambulans

  Yunusemre Özel Ambulans

   

Yardıma ihtiyacınızmı var?

Butona basıp bizimle iletişime geçebilirsiniz

İletişime Geç!
Bize Ulaşın! Bize Ulaşın!
close

Bize Ulaşın!

Footer Üstü Görsel

Karan Ambulans

Hayatımızın en önemli gerçeği sağlıktır.

Bu Tasarım © 2021 SEO Mucidi tarafından yapılmıştır.